Barva písma


Při objednání svatebních oznámení máte možnost změny barvy písma.
Naše firma nabízí k výběru velké množství barevných provedení, které jsme rozdělili do 3 základních skupin.

1. Tisk barvou
-Dnes velmi rozšířená tiskařská metoda, vzhledem k velké škále možností, které nabízí.
I navzdory módním trendům je nejvíce oblíbenou barvou tisku S2 - hnědá barva.
Tento odstín nikdy nezklame, dané oznámení vždy pěkně doladí a nepůsobí křiklavě. Na výběr máte však velké množství odstínů např. šedou, modrou, zelenou ...., jsou označeny jako S.

2. Termotisk - ražba
-Nejvíc používaná tiskařská technologie. Uvedený způsob umožňuje natisknout skutečně zlatou, jakou není možné natisknout barvou a ani termografií. 
Tisk ražbou je velmi elegantní a dodává na luxusu celého svatebního oznámení.
Kromě zmíněné a nejvíce oblíbené zlaté dále nabízíme: stříbrnou, ocelovou, měděnou,
vínovou, šedou a hnědou /naleznete je pod označením F/.

3. Termografie - MOMENTÁLNĚ NENABÍZÍME
-Velmi zajímavá a nejmodernější ze všech nabízených tiskařských metod. Pomocí nanesení prášku a následného zapečení při vysoké teplotě, text vytvoří prostorovou strukturu tzv. 3D efekt. Barevné možnosti plastického tisku najdete pod označením T.

Všechny svatební vzory, které navrhneme ještě před přidáním do naší kolekce a tedy i do výroby procházejí dlouhým zkoušením. Mimo jiné testujeme barevné kombinace a technologie tisku, přičemž velký důraz dáváme na celkové sladění papíru, potisku motivu a v neposlední řadě i barvy textu. Celý náš realizační tým následně vybírá nejkrásnější variantu svatebního oznámení. Proto nerozhodným, případně méně experimentujícím zákazníkům doporučujeme ponechat námi výchozí barvu tisku textu, určitě neprohloupíte svůj výběr.

Zpět


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Všechna práva vyhrazena.