O nás


Jsme společnost téměř s dvacetiletou tradicí na trhu. Firma Pamas vznikla v roce 1994 a zabývá se výrobou fotografií, svatebních oznámení a foto - knih. Za toto období si získala velkou přízeň a vybudovala si tak přední místo nejen v Čechách, ale i na Slovensku, Polsku a v Maďarsku, kde máme své pobočky.

Abychom uspokojili požadavky našich zákazníků, každým rokem rozšiřujeme výrobu o nové produkty. Chceme Vám proto představit náš nejnovější produkt Pamas –Fotokniha, jakož i další doplňkový sortiment, kterými jsou - výroba triček, kalendáře, fotoobrazy, blahopřání, polštářky s potiskem atd..

Naším cílem je uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka, proto svou výrobu stále rozšiřujeme o nové technologie tisku a moderní zařízení. Každoročně se účastníme školení a výstav, kde přicházíme i do přímého kontaktu s konečným zákazníkem. Tak můžeme výrobu přizpůsobit jeho požadavkům a momentální poptávky na trhu.

Ocenění

Díky preciznímu grafickému zpracování, jakož i náročnosti tisku, kterou si zastřešujeme celou v naší režii, firma byla oceněna významnými oceněními. Do popředí dáváme ocenění Zlatá pečeť, která je pro nás velkou motivací v další práci.

Zpět


Copyright © 2008 - 2021 Pamas. Všechna práva vyhrazena.